Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Kardelen Çiçekçilik

Adres:
Camikebir Mah. Akbank Sokak No: 18/E
Merkez / DÜZCE
Telefon / Faks:
0380 524 91 37
Gsm: 0536 888 69 74 İnternet: www.kardelencicek.com.tr V.D: Düzce
V.N: 552 010 5365 TELEFLOR ÜYESİDİR.
Üye No: 528

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Yardımcı Sayfalar
Fotoğraf Galerisi

El Çiçeklerimiz
21 fotoğraf

Çelenklerimiz
38 fotoğraf

Gül Buketlerimiz
23 fotoğraf

Organizasyon
23 fotoğraf

Buket Çeşitleri
156 fotoğraf

Araba Süsleme
68 fotoğraf
İstatistikler
Toplam: 161156
Aktif: 1
Bugün: 6
Dün: 13

Hakkımızda

     Sadece dünyanın en güzel, insana en dost ve en sıcak varlığı değil; Türkçe'nin de en güzel sözcüklerinden biri bu. Hangimiz "çiçek" denince kendimizi hoş duygular içinde bulmayız ki. Çocukluğumuzdaki tazeliği, gençliğimizdeki güzelliği, yetişkinliğimizdeki duyguları hep çiçeklerle ifade ederiz. En güzel çiçekleri annemize; en taze gülü sevgilimize; en hoş kokulu kır çiçeklerini de öğretmenlerimize verirken kimbilir neler düşünürüz.

     Bazen uzun uzun anlatmak istediklerimizi bir çiçek, çok daha kolay ve çok daha kalıcı anlatabilir. Çiçekler, mutlu günlerimizde mutluluğumuzu artırır. Kederli günlerimizde de acımızın paylaşıldığını yine çiçeklerle anlarız. Utangaç sevgilinin anlatamadığı duyguları, içindeki düşleri bir çiçek kolayca söyleyiverir.

     Sizin de söylemek istediklerinizi, içinizdeki mesajları daha anlamlı daha kalıcı söylemek istediğiniz yerler, dostlarınız, arkadaşlarınız, sevdikleriniz vardır. İşte KARDELEN ÇİÇEK duygularınızı, düşlerinizi sevdiklerinize daha hızlı, daha kolay ulaştırabilmek için var.

     İnsanlara sadece güzel şeyler taşıyan KARDELEN ÇİÇEK, size bir telefon ya da bir tıklama kadar yakın. Bizi arayın, sizin sevgilerinizi, duygularınızı, dünyanın öbür öbür ucunda da olsa sizin adınıza biz iletelim. Tüm yaşamınız çiçek gibi olsun.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal